Własne nadruki na koszulki – gdzie mogą się znaleźć?

koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem to świetny pomysł na prezent, który można wręczyć bliskiej osobie. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza jako drobny upominek na urodziny. Zanim jednak zamówimy odpowiedni model, trzeba wybrać wysokiej jakości koszulki do nadruku i zdecydować, w którym miejscu umieścić wybrany napis lub grafikę.

Gdzie umieścić nadruk na koszulce?

Własne nadruki na koszulki to często własne projekty. Co prawda można skorzystać z gotowych wzorców, ale większość osób woli stawiać na oryginalne i zindywidualizowane prezenty. W związku z tym mają w głowie pełno ciekawych haseł i pomysłów.

Najbardziej rozbudowane grafiki lub napisy można umieścić z przodu koszulki. To także miejsce, które najbardziej rzuca się w oczy. Alternatywą może być tył koszulki, co przywodzi na myśl stroje sportowców. Tego typu zdobienia są największe i najbardziej efektowne, ale równocześnie najdroższe. A bardzo skomplikowany projekt może się wiązać z dodatkowymi opłatami.

Tańszą alternatywą jest umieszczenie z przodu tylko małego logo lub inicjałów, a do tego dodanie drobnego napisu na rękawku koszulki. To niskobudżetowa opcja, która jednak również może sprawić obdarowanemu przyjemność. Nie ma wtedy obaw, że koszulka się mu nie spodoba i nie będzie jej nosić – takie niewielkie zdobienia są bowiem bardzo dyskretne.

Gdzie zamówić takie koszulki?

Wykonywaniem nadruków na koszulkach zajmują się zwykle wyspecjalizowane firmy. Wykonują one nadruki różnymi sposobami, w zależności od projektu nadruku oraz materiału, na którym ma on zostać wykonany. Najtaniej wychodzi zwykle zamówienie dużej liczby sztuk, wówczas koszt przygotowania koszulki spada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.