Wakacje pracownika z firmowym ręcznikiem

ręczniki na plaży

Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób szybko i niedużym kosztem zareklamować swoją firmę? Jednym z najlepszych przykładów jest inwestycja w duże ręczniki z markowym logo, które przeznaczone będą jako prezenty dla pracowników oraz ich rodzin. Możesz być pewny, że duża część z nich, zwłaszcza tych zadowolonych z pracy, zabierze je ze sobą na wyjazd. Gdzie mogą się przydać podwładnym?

Ręczniki z logo – idealne na plażę

Pierwszym miejscem, w którym sprawdzą się nasze firmowe ręczniki reklamowe, będą plaże. Jeśli nasza firma działa jedynie na polskim rynku, szczególnie cenni będą dla naszej akcji pracownicy, którzy wybiorą się nad Morze Bałtyckie lub mazurskie jeziora. Jednak jeśli wybiera się za granicę, to kto wie, być może dzięki niemu, rozszerzymy swoją działalność na inne rynki.

Ręcznik powinien być możliwie jak największy, aby można się było na nim swobodnie rozłożyć. To także zwiększa szansę na to, by ktoś postronny dojrzał nasze logo lub inną formę promocji, gdy nasz podwładny pójdzie popływać.

Ręczniki w górach

A co jeśli nasz pracownik zakłada wysokie buty, narzuca na siebie kurtkę Regatta i duży plecak turystyczny, a potem rusza na szlak? Duży ręcznik będzie mógł posłużyć do rozłożenia na polanie i odpoczynku w trakcie wędrówki. Gdy podwładny będzie go suszył na wieszakach w schronisku, możemy być pewni, że ktoś przechodzący na pewno zauważy firmowe logo.

Mniejszy ręcznik

Małe ręczniki też doskonale sprawdzą się w trakcie wyjazdów. Musimy mieć jednak na względzie to, że będą one raczej wykorzystywane przez pracownika do użytku prywatnego i mniejsza jest szansa na pewnego rodzaju formę reklamy. Z drugiej jednak strony, zadowolony z produktu podwładny na pewno będzie nam wdzięczny za tego rodzaju prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.