Odzież robocza wysokiej jakości – poznaj najlepsze marki

odzież robocza

Wybór odpowiedniej odzieży roboczej powinien być przemyślaną decyzją. Zależy od niej bowiem nie tylko komfort wykonywanej pracy, ale również, a może przede wszystkim, bezpieczeństwo pracowników. Gdzie jednak szukać wysokiej jakości ubrań roboczych? Jakie marki wziąć pod uwagę? Jak wyróżnić odzież roboczą używaną przez Twoją firmę? Poznaj odpowiedzi na te pytania.

Najpopularniejsze marki ubrań roboczych

W przypadku ubrań roboczych zwykle nie warto decydować się na najtańszą opcję. Taka odzież zachęca korzystną ceną, ale zwykle jest wykonana z materiałów niskiej jakości. A ubrania robocze powinny być przecież mocne i trwałe – tanie, szybko niszczące się bluzy czy spodnie nie tylko generują dodatkowe koszty, ale mogą również frustrować pracowników. Podobnie jest zresztą z innymi rodzajami sprzętów mających zapewniać im ochronę, takimi jak kaski czy słuchawki BHP. Przy wybieraniu odzieży roboczej warto zatem wziąć pod uwagę sprawdzone marki.

Brixton

Brixton to jedna z najbardziej klasycznych marek tego typu ubrań, produkowana przez firmę Polstar. Od lat cieszy się uznaniem, dostarczając cenionych przez pracowników kompletów – bluz roboczych i spodni ogrodniczek. Wśród produktów tej marki znajdziemy również robocze softshelle, krótkie spodnie oraz odblaskowe bluzy i czapki, wyróżniające się starannym wykonaniem.

Vision

Odpowiednią jakość powinny również zapewnić ubrania marki Vision. W tej kolekcji czeskiego producenta, firmy Ardon, znajdują się przede wszystkim ubrania z odblaskowymi elementami, skierowane do osób pracujących w warunkach ograniczonej widoczności. Do najważniejszych produktów z tej kolekcji należą spodnie, bluzy, koszulki i kurtki.

Gdzie szukać ubrań roboczych?

Ubrania robocze odpowiedniej jakości najlepiej kupować w specjalistycznych sklepach ze sprzętem BHP. W takich miejscach najczęściej oferowany jest bowiem zróżnicowany asortyment – od podstawowych elementów ubioru do akcesoriów dedykowanych poszczególnym branżom, takich jak słuchawki BHP czy nakolanniki. Gdzie znaleźć takie sklepy z odzieżą roboczą? Kraków, Poznań czy inne duże miasta gwarantują bogaty wybór takich punktów. Warto jednak pamiętać, że dziś nie jesteśmy już ograniczeni w tym względzie żadnymi terytorialnymi uwarunkowaniami. Uznane sklepy ze sprzętem BHP prowadzą sprzedaż również przez Internet, dzięki czemu możemy zamówić ubrania robocze na przykład z Krakowa do dowolnego zakątka Polski.

Ubrania robocze z nadrukiem

Kiedy znajdziemy już sklep z odzieżą roboczą odpowiedniej jakości, warto rozważyć dodatkowe korzyści, jakie wiążą się z ubraniami dla pracowników. Mogą one bowiem pełnić również funkcję mobilnej reklamy przedsiębiorstwa. Gwarantują to ubrania robocze z nadrukiem. Umieszczanie logotypu lub nazwy firmy na bluzach, czapkach oraz koszulkach roboczych jest coraz popularniejsze. Nie bez powodu – to sprytny sposób wyróżnienia się z tłumu i zapadnięcia w pamięć klientów, a nawet osób, które przypadkowo spotkały pracownika firmy. Dzięki temu oferowane przez przedsiębiorstwo usługi będą jeszcze bardziej rozpoznawalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.