Nie tylko odzież pracownicza – komu przydadzą się bluzy z nadrukami?

odzież z nadrukami dla uczniów

Nadruki na odzieży to temat bliski nie tylko przedsiębiorcom z branż opartych na obsłudze klienta. Gdzie jeszcze trafimy na bluzy z nadrukami? Zastosowanie tego typu odzieży jest bardzo szerokie! Dzięki rozwojowi firm zajmujących się wykonywaniem wzorów na ubraniach takie rozwiązanie widujemy w rozmaitych okolicznościach. Komu przyda się zgłębienie tematu personalizowanej odzieży z nadrukiem? Czytaj dalej!

 

Bluzy z nadrukami a szkoły i uniwersytety

Kto nie kojarzy bluz z logiem Oxfordu, Harvardu czy innych prestiżowych amerykańskich uczelni? Młodzi ludzie uwielbiają ten motyw – jest i pozostanie modny jeszcze przez wiele lat! Trend na szkolne bluzy z nadrukami od kilku lat szerzy się także w Polsce! Swoje bluzy ma nie tylko warszawska Akademia im. Leona Koźmińskiego, Uniwersytet Jagielloński czy SGH.

Coraz częściej na ulicy widujemy uczniów szkół ponadpodstawowych dumnie noszących na piersi (i czasami plecach) emblematy swojej placówki edukacyjnej. Mundurki szkolne odeszły do lamusa, ale okazuje się, że młodzież bardzo chętnie sama pokazuje światu gdzie się uczy!

Po co szkołom bluzy z nadrukami? Po pierwsze, takie ubrania pomagają w kreowaniu uczniowskiej społeczności. Młody człowiek mający na sobie bluzę z logo szkoły mocniej odczuwa przynależność do uczniowskiej braci ubranej w taką samą odzież z nadrukiem. Pedagogowie i psycholodzy nie ukrywają, że poczucie przynależności oraz akceptacji jest niezwykle ważne dla rozwoju nastolatków. Bluzy z nadrukami mogą więc wymiernie pomóc uczniom w nie zawsze łatwym okresie dorastania.

Druga sprawa to możliwość charytatywnej działalności. Wiele szkół i uczelni decyduje się przeznaczać część zysków ze sprzedaży bluz na wspólnie wybraną inicjatywę dobroczynną. Młodzież kocha pomagać i, powiedzmy wprost, kocha też dobre ubrania!

 

Bluzy z nadrukiem a sport

Ubrania z nadrukami mają od dawnych lat stałe miejsce w sportach drużynowych. Podobnie jak w przypadku szkół, podarowanie zawodnikom lokalnej drużyny piłki nożnej takich samych bluz w barwach zespołu, przyozdobione logo i nazwiskiem, to świetny pomysł.

Nad rolą poczucia przynależności do drużyny w osiąganiu imponujących wyników sportowych przeprowadzono już wiele badań. Ich wyniki nie pozostawiają złudzeń! Im większe przywiązanie do zespołu tym lepsza współpraca między zawodnikami. Współpraca to zaś klucz do sukcesu w każdym sporcie, szczególnie w drużynowym – o tym nikogo nie trzeba przekonywać!

 

Bluza z nadrukiem na prezent

Firmy zajmujące się nanoszeniem wzorów na ubrania wykonują nie tylko zamówienia hurtowe, ale także indywidualne projekty. Koszulki z nadrukami znamy doskonale – od lat odzież ,,wyposażona” w mniej lub bardziej zabawne napisy jest częstym wyborem osób kupujących podarunki na urodziny, wieczór kawalerski czy Dzień Ojca. Bluzy z nadrukami samodzielnie zaprojektowane przez darczyńcę, wykonane przez firmę dbającą o jakość swoich wzorów to wyższy poziom tego typu prezentów.

Bluza z nadrukiem to świetny podarunek od serca, który będzie nie tylko dobrze się kojarzył, ale także cechował funkcjonalnością. Jeśli chodzi o wzory nanoszone na odzież, od lat nie są to już tylko proste napisy. Dzisiaj bez problemu znajdziemy firmę, która wykona bluzę z pięknym wzorem na podstawie szkicu czy grafiki. Dla pełni estetycznego efektu warto wybrać nanoszenie wzoru metodą haftu komputerowego – jest nie tylko estetyczna, ale i wytrzymała.

Dla pewności, że nasz prezent zachwyci obdarowanego i będzie przez niego chętnie noszony, koniecznie trzeba wybrać firmę drukarską znająca się na rzeczy. Przejrzenie portfolio z wykonanymi zleceniami to mus! Nie warto także oszczędzać na basicowej bluzie pod nadruk, bo nawet najlepiej naniesiony wzór nie będzie prezentował się estetycznie na materiale nędznej klasy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.