Nadruk na odzieży roboczej – wysoka jakość i rozpoznawalność marki

odzież robocza

Nadruki na ubraniach bhp to najlepsze rozwiązanie dla firm, które chcą szybko zaistnieć na rynku lub stać się jeszcze bardziej rozpoznawalne. Jeśli zależy ci, aby twoja marka wzbudziła wśród klientów większe zaufanie, postaw na prezentującą się wyjątkowo profesjonalnie spersonalizowaną odzież roboczą.

Poznaj mocne strony spersonalizowanej odzieży roboczej

Profesjonalny zespół ludzi

W nowoczesnych przedsiębiorstwach nadruki na odzieży roboczej są niezwykle powszechne. Dzięki spersonalizowanej odzieży roboczej pracodawca ma szansę zbudować pozytywny wizerunek firmy, w której na co dzień pracuje silny i zgrany zespół ludzi. Pracownicy w wyróżniających się pod względem designu spersonalizowanych ubraniach cieszą się większym zaufaniem wśród stałych i nowych klientów. Unikalna odzież bhp to dla klienta sygnał, że ma do czynienia z profesjonalistami, którzy posiadają bogate doświadczenie i nie boją się podejmować najtrudniejszych wyzwań.

Skuteczna reklama

Spersonalizowane ubrania bhp to przede wszystkim prosta, długotrwała i niezwykle skuteczna reklama. Nadruk w postaci logo firmy, numeru telefonu, adresu mailowego, grafiki lub hasła umieszcza się w najbardziej rzucającym się w oczy miejscu, na takich elementach odzieży roboczej jak: czapki, bezrękawniki, t-shirty, koszulki polo, koszule, bluzy, polary, spodnie, kurtki lub kombinezony. Designerski nadruk skutecznie przyciąga wzrok klienta i na długo zapada w jego pamięć.

Najlepsze pierwsze wrażenie

Wybierając dla swoich pracowników wyróżniające się wyszukaną estetyką i funkcjonalnością ubrania robocze z nadrukiem, możesz być pewny, że zrobisz na kliencie świetne wrażenie. Dodatkowo indywidualny akcent w specjalny sposób wyróżni twoją firmę na tle konkurencji i stanie się skuteczną reklamą. Stylowa odzież robocza z nadrukiem daje potencjalnym klientom sygnał, że każdy pracownik jest wyjątkowym fachowcem, na którym zawsze można polegać.

Jak powstaje projekt identyfikacji wizualnej

Nad projektem nadruku na odzieży roboczej pracuje zespół profesjonalistów. Ich zadaniem jest optymalne dopasowanie grafiki nie tylko do potrzeb firmy, ale też do wszystkich wymagań, jakie wynikają ze specyfiki pracy w danej branży. Na odzieży roboczej nadruki wykonuje się różnymi technikami. To, czy zdecydujesz się na sitodruk, druk cyfrowy DTG, druk na folii flex lub na folii flock, haft komputerowy albo na sublimację, zależy przede wszystkim od rodzaju tkaniny, nakładu, zastosowanych kolorów i motywów, trwałości, wizualnego efektu oraz ceny. Bardziej opłacalne dla pracodawcy jest zamówienie nadruku na większej liczbie ubrań bhp niż tylko na kilku sztukach.

Pamiętaj: Odzież roboczą z nadrukiem możesz prać w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Wielu producentów nie zaleca prasowania nadrukowanych elementów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.