Kurtka z nadrukiem, czyli jak promować firmę.

praca fizyczna

Kurtki odblaskowe z nadrukiem nie muszą się podobać każdemu, w końcu czy istnieje coś co podoba się każdej osobie? Jeśli jednak w pracy wymagane jest noszenie takiej odzieży warto jest potrafić wykorzystać to w codziennym życiu. Kamizelka odblaskowa czerwona może być idealnym miejscem na które naszyjemy odpowiedni napis – promujący naszą firmę.

Kurtki odblaskowe bhp, t-shirty i wiele innych ubrań może służyć do promocji firmy!

Kupując odzież roboczą musimy dokładnie zastanowić się czy dany strój będzie odpowiedni dla naszych pracowników. Najważniejsze jest ich bezpieczeństwo i komfort. W zależności od specyfiki zawodu możemy kupować ubrania, które będą zapewniały najwyższy poziom ochrony – antystatyczne, ognioodporne lub odblaskowe. Jeśli ta kwestia zostanie zapewniona możemy szukać trochę dalej.

Głównie chodzi nam o cenę. Jasne, że kupując hurtem zapłacimy mniej, ale i tak będą to duże koszty. Natomiast nadrukowanie na odzieży roboczej naszego loga i sloganu może sprawić, że zwiększy się nasza rozpoznawalność. Taka darmowa reklama może być bardzo przydatna w pozyskiwaniu nowych klientów.

Jakie mamy metody nadruku?

Jeśli nie jesteście przekonani, że nadrukowywanie będzie dobrym rozwiązaniem w waszej dziedzinie możemy wam doradzić mówiąc, że nadruk odzieży odblaskowej jest zawsze dobrym pomysłem. Z metod możemy wymienić:

  • haft,
  • haft komputerowy,
  • folia,
  • sublimacja,
  • wytłaczanie,
  • i wiele innych!

Dalej nie przekonany? Pomyśl o niskich kosztach dużej reklamy, która może przynieść zyski przy bardzo niskim wkładzie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *