Koszulki z nadrukiem – kiedy warto się na nie zdecydować?

koszulki z nadrukiem

Nie od dziś wiadomo, że zdjęcia są najlepszym sposobem na przechowywanie wspomnień. Wielu miłośników fotografii jak i osób, które lubią wspominać, decyduje się na wywołanie zdjęć i umieszczenie ich w ramkach lub albumach. Jednakże obecnie istnieje znacznie lepszy sposób na przechowywanie wspomnień. Jeśli nie chcemy chować ich w czterech kątach własnego pokoju, możemy zdecydować się na nadruki na koszulkach, które będą przedstawiać chwile uwiecznione na zdjęciach. Jeśli postawisz na odpowiednią technikę nadruku, efekty będą naprawdę znakomite. Na koszulkach można jednak wydrukować nie tylko swoje zdjęcia.

Koszulki z nadrukiem – idealne na prezent

Jeśli szukamy idealnego prezentu dla koleżanki, kolegi, chłopaka czy dziewczyny, koszulka z nadrukiem zdjęcia będzie idealnym prezentem. Powinniśmy wtedy zdecydować się na kupienie gładkiego T-shirtu i oddanie go do punktu usługowego, który wykonuje nadruki na koszulkach. Poznań, Wrocław, Katowice czy inne większe miasta to miejsca, w których znajdziemy wiele firm wykonujących tego typu druk.

Możesz także zamówić koszulkę w placówkach, które od razu przyślą Ci gotowy produkt z wydrukowanym zdjęciem. Tak będzie na przykład wtedy, gdy zdecydujesz się na https://www.printsc.pl/. Znajdziesz tam szeroki wybór koszulek. Kiedy podejmiesz decyzję, możesz przesłać projekt nadruku – w tym wypadku zdjęcie – i czekać na odbiór gotowego upominku.

Koszulek z nadrukami możemy szukać także w sklepach, jednakże nie będą one posiadały oryginalnych i indywidualnych napisów czy obrazków.

Koszulki z napisami – modne i stylowe

Wiele osób uwielbia nosić koszulki z różnorodnymi napisami. W sklepach zazwyczaj możemy zaobserwować na T-shirtach cieszące się dużą popularnością cytaty, sentencje lub hasła. Jeśli zależy nam na oryginalności, możemy nanieść na gładką koszulkę swój ulubiony tekst. Wystarczy, że udamy się do miejsca, w którym wykonywane są nadruki na koszulkach, pokażemy fachowcowi, jaki efekt chcemy uzyskać i otrzymamy rewelacyjną i ciekawie prezentującą się koszulkę, jakiej nie ma nikt inny.

Koszulki z oryginalnymi napisami będą więc świetnym sposobem na wyrażenie siebie. Dzięki temu możesz pokazać wszystkim swoje podejście do życia, poparcie dla osób czy idei. Ale możesz też zdecydować się na żartobliwy napis. Wtedy będziesz wywoływać uśmiech u napotkanych osób i wprowadzać nieco pogodnego nastroju na ulicach.

Koszulki z nadrukiem – praktyczny gadżet dla firm

Nadruk na koszulkach może być świetnym pomysłem na wsparcie działań reklamowych firmy. Na T-shirtach lub polówkach można bowiem umieścić logo przedsiębiorstwa, a w razie potrzeby wesprzeć je jeszcze hasłem reklamowym. Tak przygotowane koszulki z nadrukiem mogą służyć jako gadżety reklamowe lub ubrania firmowe.

W tym pierwszym przypadku firma może rozdawać je na targach czy eventach, a także wręczać klientom oraz partnerom biznesowym przy okazji zawierania transakcji. Jeśli postawi na koszulki wysokiej jakości, a nadruk będzie estetyczny, jest duża szansa, że obdarowane osoby będą zakładać te ubrania na co dzień. A to pozwoli firmie dotrzeć z reklamą do nowych odbiorców.

Koszulki z nadrukiem warto wręczyć także pracownikom. Kiedy będą ich używać w pracy, będą wyglądać bardziej profesjonalnie. Dotyczy to zwłaszcza znakowanych koszulek polo. Nadmiarowymi koszulkami pracownicy mogą natomiast obdarować rodzinę i znajomych.

Jakie koszulki najlepiej nadają się pod nadruk?

Jak już wspomnieliśmy, do nadruku należy wybierać gładkie T-shirty lub polówki. Można zdecydować się zarówno na ubrania z bawełny, jak i tworzyw sztucznych. Materiał ma natomiast wpływ na to, jakimi technikami będzie można oznakować ubrania. Na przykład sublimacja, czyli technika na stałe wiążąca nadruk z materiałem, jest dostępna jedynie dla koszulek poliestrowych – i to tylko jasnych.

Z kolei druk cyfrowy DTG, czyli technika najlepsza do odwzorowywania zdjęć, dobre efekty daje na ubraniach z przewagę włókien naturalnych. Jeżeli natomiast chcesz zamówić koszulki firmowe z logo wyszywanym haftem komputerowym, będziesz potrzebować koszulek o nieco większej gramaturze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.