Bluzy

Miękka, wygodna i miła w dotyku – takimi cechami powinny odznaczać się wszystkie dobrej jakości bluzy. Na pewno tymi określeniami możemy nazwać odzież Fruit of the Loom czy Gildan. Bluza wspomnianych marek doskonale sprawdza się podczas uprawiania sportów, wyjazdów czy nawet w czasie wykonywania różnych prac fizycznych. Najważniejsze, abyś czuł się przede wszystkim komfortowo.

Wybór zależy od Ciebie

Rozpoczynając poszukiwanie dobrej i fajnej bluzy, dobrze by było, abyś poznał ich rodzaje, których jest dosyć sporo, jak na tego typu ubranie. Dlatego postaramy się przybliżyć i opisać każdy rodzaj, dzięki czemu będziesz wiedział jaki typ bluzy najlepiej pasuje do Ciebie. Możemy wyróżnić bluzy:

  • Klasyczne – charakteryzują się tym, że przeważnie spotkamy je w jednolitym kolorze z niedużym logo po lewej stronie. Mają charakter uniwersalny, więc możemy je ubrać wszędzie.
  • Z kapturem – mogą występować w różnej postaci: z kapturem o kolorze jednolitym, bluzę rozsuwaną lub bez, z nadrukiem lub bez jakichkolwiek. Ponadto wyróżniamy też takie które posiadają kieszeń typu kangur.
  • Rozpinane – występują w dwóch formach: jednolitych lub z nadrukiem. Idealnie komponują się z t-shirtem, który chcemy wyeksponować.
  • Dresowe z nadrukiem – coraz popularniejszy typ bluzy, stawiający na duży nadruk szczególnie ten z dużym logo firmy. Ich zaletą jest to, że można je wykorzystać podczas treningu, ćwiczeń.
  • Termoaktywne – przeznaczone są głównie dla osób uprawiających sport. Zadaniem tego rodzaju bluzy jest skutecznie odprowadzać pot z dala od skóry oraz właściwie regulować temperaturę ciała.

Jeśli zdecydowałeś się już na jakiś typ bluzy, to teraz musisz wiedzieć czym kierować się w czasie zakupu, aby wyglądać w nich stylowo.

Logos Dystrybucja – odzież firmowa w jednym miejscu!

Po pierwsze materiał

Podczas zakupu popatrz na metkę z której dowiesz się z jakiego materiału został wykonany oglądany przez Ciebie produkt. Dobrze by było, abyś postawił na 100% bawełny. Jeśli jednak nie uda Ci się takiej znaleźć, to postaraj się o to, by ilość bawełny nie była mniejsza niż 80%.

Po drugie komfort

Wybierz taką bluzę, która będzie wygodna, a Ty będziesz czuł się w niej znakomicie. Zwróć uwagę na krój oraz wzornictwo, ponieważ te dwie kwestie pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

Po trzecie odpowiednie dopasowanie

Jeśli jesteś szczupłą osobą, to dobrym dla Ciebie rozwiązaniem będą bluzy z wielkimi nadrukami, rozciągające się w kierunku ramion. Natomiast osobom troszkę grubszym, polecamy bluzy o kroju wydłużonym i w ciemniejszych barwach, dzięki czemu osiągniesz efekt wyszczuplenia. Bluza, to także dobry sposób na maskowanie wszelkich niedoskonałości sylwetki. Ponadto, możesz pomyśleć nad tym, aby skorzystać z oferty bluzy na zamówienie. W ten sposób będziesz pewien, że będzie ona idealnie dopasowana do Twojej sylwetki.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.