Na jakich elementach odzieży można umieścić logo firmy?

odzież z nadrukiem

Dostarczanie pracownikom odzieży roboczej to obowiązek pracodawców w wielu branżach. Firmowa odzież często stanowi jednak również podarunek dla podwładnych nawet w miejscach zatrudnienia, w których nie jest ona wymagana. Bez względu na powód, dla którego pracodawcy decydują się na zakup takich ubrań, powinni pamiętać, by umieścić na nich logo firmy. A najlepiej również nazwę swojego przedsiębiorstwa. Podpowiadamy, na jakich elementach garderoby będzie to wyglądać najlepiej.

Znakowanie odzieży roboczej – zalety

Przy wielu rodzajach prac nie sposób uniknąć zakupu odzieży roboczej. Dlaczego na ubraniach przeznaczonych dla pracowników warto umieścić logo przedsiębiorstwa? W ten sposób pracownik może poczuć się dodatkowo doceniony i zacznie bardziej identyfikować się z firmą. W niektórych branżach umieszczenie firmowych oznaczeń na odzieży może również dodać pracownikom prestiżu – taką funkcję mogą pełnić na przykład oznakowane koszule biznesowe czy kelnerskie fartuchy z logo firmy. Przede wszystkim jednak odzież z firmowym nadrukiem może stanowić tanią formę reklamy – pracownicy często używają niektórych firmowych ubrań również poza miejscem zatrudnienia. Jeśli są wykonane z dobrej jakości materiałów, mogą im służyć przez długi czas.

Na jakich ubraniach umieścić logo firmy?

Dzięki współczesnym technikom znakowania odzieży, można w ten sposób wyróżnić niemal wszystkie typy ubrań. Jedne będą jednak wyglądać lepiej z nadrukiem, inne z naszywką czy haftowanym wzorem. Kilka elementów odzieży firmowej cieszy się szczególną popularnością.

T-shirty i bluzy sportowe z nadrukiem

T-shirty z nadrukiem, męskie lub damskie, to częsty wybór pracodawców. Sprawdzają się bardzo dobrze, bo pracownicy często sięgają po takie koszulki przy różnych okazjach. Poliestrowe przydadzą im się w czasie dbania o formę na siłowni, boisku czy biegowej ścieżce. Z bawełnianych mogą korzystać na co dzień. Podobnie będzie z dobrej jakości bluzą sportową z nadrukiem. A przecież w przygotowywaniu firmowej odzieży czy innych gadżetów chodzi przede wszystkim o to, by były one praktyczne.

Koszule biznesowe i branżowe

Pracowników, którzy często wyjeżdżają na delegacje związane z biznesowymi negocjacjami, warto wyposażyć w koszule biznesowe. Takie wykonane z wysokiej jakości bawełny ubrania świetnie wyglądają w czasie firmowych spotkań. Idealnym zdobieniem będzie dla nich nazwa firmy wyhaftowana na kołnierzu. Logo przedsiębiorstwa dobrze będzie z kolei wyglądać na krawacie. Haftem komputerowym można oznakować również koszule branżowe, na przykład przeznaczone dla kelnerów. Ich strój dobrze uzupełnią fartuchy z logo firmy.

Kurtki robocze, polary i bezrękawniki

Dla pracowników wykonujących swoje zadania na zewnątrz, na przykład zatrudnionych w firmach budowlanych, warto przygotować oznakowane i ocieplane ubrania do robót na świeżym powietrzu. Nazwę firmy najlepiej jest umieścić na plecach kurtek roboczych oraz bezrękawników – będzie wtedy dobrze widoczna. Polary można natomiast wzbogacić o naszywkę z logo przedsiębiorstwa. Gadżetem, z którego wszyscy pracownicy będą mogli korzystać poza pracą, będzie z kolei firmowa czapka z daszkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.