Firmowy wyjazd integracyjny w góry – pomysły na prezenty dla pracowników

prezenty dla pracowników

Wyjazd integracyjny w góry to bardzo dobry pomysł, który pozwoli znacząco zbliżyć do siebie pracowników, a także poprawić ich zdanie o firmie. To też możliwość odpoczynku od nawału obowiązków, jak również złapania natchnienia i weny twórczej. Radość pracownikom na pewno sprawią prezenty, które otrzymają od szefa lub zarządu przed wyruszeniem w podróż lub na jej zakończenie. Co podarować podwładnym? Podpowiadamy!

Regatta – odzież z klasą i stylem

Odzieżowe prezenty najlepiej ofiarować pracownikom jeszcze przed wyjazdem w góry. Dzięki temu mamy pewność, że większość z nich ubierze je w trakcie wypadu, a tym samym cała drużyna będzie czuła się jeszcze bardziej zjednoczona. Dodatkowo, wybierając polary lub bezrękawniki Regatta, dodamy naszym pracownikom klasy i stylu. Jednocześnie zapewnimy im uczucie przyjemnego ciepła podczas spacerów na niższych wysokościach lub zwiedzania takich miast jak Nowy Targ czy Zakopane. Tego typu podarunki przypadną do gustu szczególnie paniom, ponieważ taliowany krój odpowiednio dopasuje się do ich sylwetki.

Kurtki Hi-tec idealne do wspinaczki

Jeśli zaplanowaliście wyjście w wyższe partie gór, koniecznie zaopatrzcie swoich pracowników w ciepłe kurtki. Pomyślcie o tym zwłaszcza wtedy, kiedy plan wypadu jest tajemnicą – mogą oni nie przewidzieć konieczności zabrania grubszej warstwy wierzchniej. To zadanie idealnie spełnią całoroczne kurtki Hi-tec, pod które dodatkowo można ubrać polar, gdy wychodzimy późną jesienią lub wczesną wiosną, a także zimą, kiedy ruszamy na stok na wspólne szusowanie.

Softshelle Elbrus – kurtki damskie i męskie podczas wspólnej zabawy

Wyjazd w góry to nie tylko spacerowanie po nich i zdobywanie kolejnych szczytów. To niejednokrotnie czas, w którym pracownicy mają szansę pobyć bliżej ze sobą, a także trochę porywalizować. Wspinaczka po linach, paintball, spływ kajakiem – to wszystko atrakcje, które wymagają od uczestników wykorzystania dużej porcji energii. W zbyt grubej odzieży wierzchniej szybko stracą siły, dlatego z pomocą przyjdą kurtki typu softshell, które utrzymują ciepło, są wodoodporne i wiatroszczelne, ale znacznie lżejsze. Będą one odpowiednie również podczas wieczornego ogniska, kiedy temperatura wokół niego będzie wysoka – zapewne zbyt wysoka dla grubszych kurtek całorocznych.

Co jeszcze dla pracowników?

Ciekawym pomysłem będą oczywiście firmowe plecaki, do których pracownicy spakują wszystkie potrzebne rzeczy. Góry są otoczone przez wiele kompleksów termalnych, dlatego warto rozważyć zakup odpowiedniej liczby ręczników z wyhaftowanym logotypem firmy. To detale, ale przykują one wzrok postronnych obserwatorów, a Twoim pracownikom dodadzą prestiżu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.